Ataşehir Oto Servis

Ataşehir Oto Servis

Senelerdir hizmet veren Ataşehir Oto Servistüm marka araçların tamiri konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda marka fark etmeksizin bütün araçların kronik arızaları ve parça değişimleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Orijinal parçalar ile araç kullanım ömrünü etkilemeden bir hizmet sunmaktayız. Öncelikle aracınıza gerekli özveriyi göstererek sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanmaktır. Ardından gerekli bakımlar yapılarak arızaya elverişli ve değişmesi gereken parçalarda tespit edilmektedir. Sizlerin de onayı ile diğer parça işlemleri de halledilerek tarafınıza aracınız teslim edilmektedir.

Ataşehir Oto Servisolarak birçok parçanın orijinalleri ile çalışmakta, aracınızda oluşabilecek parça uyumsuzluklarına dikkat etmekteyiz. Araçların markaları aynı olsa dahi modelden modele değişen bu parçaların doğru ve düzenli bir şekilde tamirinin yapılması gerekmektedir. Servisimiz sizin için bütün bu küçük detayları gözetmekte ve aracınıza özenle yaklaşmaktadır.  

Ataşehir Oto Servis

Teknik Ataşehir Oto Servis

Teknik Ataşehir Oto Servis

Araçlar birçok açıdan servise ihtiyaç duymaktadır. Gerek elektriksel arızalar gerekse parça değişimleri ile servisimiz aracınız için gereken bütün onarım hizmetlerini bünyesinde barındırmaktadır. Arızanın boyutu ve türü yapılacak tamir işlemlerin süresini belirlemektedir. Ancak ustalarımız ve teknik ekibimiz bu süreyi oldukça en aza indirmeyi hedeflemektedir. Bu sayede siz müşterilerimiz günlük yaşantınıza geç kalmadan kolayca devam edebilirsiniz. Verdiğimiz her hizmetin kaliteli ve profesyonel olmasına özellikle dikkat etmekteyiz. Araçlarınızda sonradan oluşabilecek arızalar için sizi önceden bilgilendirmekteyiz. Ataşehir Oto Servisolarak her zaman verdiğimiz hizmetlerin kalitesine önem göstermekteyiz. 

Teknik Ataşehir Oto Servis

Güvenilir Hizmet Profesyonel Kalite

Güvenilir Hizmet Profesyonel Kalite

Araçların arıza lambaları yansa dahi aracınızın çalışması sizlere normal gelebilmektedir. Bu durumda motor, vites kutusu ve şanzıman gibi önemli parçalarda sorun yoksa dahi elektriksel arızalar yüzünden aracınız bu arıza lambalarını yakıyor olabilir. Ataşehir Oto Servisolarak sunduğumuz güvenilir hizmet ile müşteri memnuniyetine oldukça değer vermekteyiz. Sadece bütün marka ve model araçlar için değil diğer markalar için dahi;

  • Şanzıman arızları
  • Vites kutusu arızaları
  • Elektriksel arızalar
  • Yakıt emisyonu
  • Filtreleme sorunları gibi birçok hizmet tarafımızdan sunulmaktadır.
Sizlerde aracınızın performansından ve çalışma şeklinden memnun değilseniz sadece arıza lambalarının yanmasını beklemeyin. Daha büyük sorunların önüne geçmek ve aracınızın kullanım süresini uzatabilmek için Ataşehir Oto Servisolarak bizi seçin.

Güvenilir Hizmet Profesyonel Kalite