Çekmeköy Honda Servisi

Çekmeköy Honda Servisi

Servisimiz güvenilir bir hizmet noktası olup, yıllardan beri ortaya koyduğu çözümlerle tanınmıştır. Aracınıza ait her türlü ihtiyacınız servisimizde yapılan çalışmalarla karşılanır. Özellikle bakım, onarım ve değişim faaliyetlerimiz, pek çok aracın yükselen performansına büyük katkı sağlamıştır. 
 
Servisimiz bünyesinde çok titiz çalışmalar yürütülür. Özellikle de araç bakım onarım faaliyetlerimiz, dün olduğu gibi bugün yine dikkat çekici sonuçlar üretir. Oto elektrik sistemleri, motor fren sistemleri, oto klima ve oto kaporta boya çalışmalarımız, aracınızın her zaman ışıltılı, kaliteli ve güvenilir olmasını sağlar. Aracınızın maddi değerini iyi bir noktada görür. Potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek isterseniz, önce servisimize uğramanız gerekir. Servisimiz her zaman hassas ve titiz çalışmalarla size yardımcı olacaktır. 
 

Çekmeköy Honda Servisi

Honda Bakımı

Honda Bakımı

Honda bakımı, donanımlı servisimizin modern istasyonlarında hizmet olarak gerçekleşir. Bu hizmet esnasında aracın ihtiyaçlarını profesyonel servisimizin çalışmaları karşılar. Büyük bir servis istasyon ve atölyelerimiz, her türlü bakım çalışmasını yapacak donanıma sahiptir. Tecrübeli ekiplerimize ilave olarak yüksek teknolojimiz devreye girer ve sorunlarınız hızlıca çözülür. Aracınızın kalitesini ve marka değerini en yüksek seviyede tutmak için, yıllardan beri gerekli adımları atarız. Zorlu yol koşullarına çıkmadan önce aracınızın belli bir takım bakımlardan geçmesi önemlidir. 
 
15 adımda kontrol çalışmaları her dönemde sürücülerimize tavsiye edilir bir hizmettir. Eğer zorlu kış öncesi belli bir takım hazırlıklar yapmak istiyorsanız, kış bakımı ile aracınızın her zaman zorlu yollara hazırlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Aracınızda bulunan pek çok farklı parça ve sistem, titiz bakım çalışmalarında gözden geçirilir. Arızalı parçalar tespit edilirken, tamir veya değişim çalışmaları hemen devreye girer. Uzman bakım ekiplerimiz, aracınıza yönelik çözümlerle birlikte ihtiyaçlarınızı her zaman güvenilir şekilde karşılamaya devam etmektedir. 
 

Honda Bakımı

Sıkça Sorulan Sorular

Honda Civic Bakımı

Honda Civic bakımı en modern ve kaliteli servisin hizmet çözümleri arasında bulunmaktadır. Modernize edilmiş, gelişmiş ve önemli yatırımlar yapılmış olan servisimiz, gerekli bakım çalışmalarında her zaman ileri seviyede çözüm ve sonuçlar ortaya koymuştur. Aracınızın marka değeri ve uzman servisin bütünleşmesi ile ortaya çıkan çözümler, her bakımdan size büyük avantajlar sağlamıştır. İyi bir bakımın yapılabilmesi için, öncelikli olarak işinde uzman olan teknik ekipler çok önemli bir gereksinimdir. 
 
Servisimiz yıllar boyunca her zaman sağlıklı hizmetlerle öne çıkmış ve usta ekiplerle bu konuda çalışmıştır. Bilgisayarlı hassas ölçüm cihazları ve tespit cihazları, yine sorunların ortaya çıkarılmasında önemli etken olarak karşınıza gelmektedir. Servisimiz teknoloji bakımından oldukça donanımlıdır. Bu sebepten dolayı yıllık rutin bakımlar büyük bir gayret ve dikkatle tarafımızdan sunulur. Bu bakımlar esnasında aracınızda ihtiyaç olarak görülen her türlü parça, aksam ve sistem, önemli çalışmalarımızla tespit edilir, gözden geçirilir. Yollara daha güvenli ve emniyeti çıkabilmek açısından, servisimizin bu konuda hazırlayıp sunduğu titiz çalışmalara mutlaka göz atmalısınız.